nas

Atutem Auto Szkoły jest profesjonalizm kadry i wychodzących spod naszych skrzydeł uczniów. Aby dobrze wykonywać swoją pracę, mamy wykształconych instruktorów. Nasz ośrodek tworzą ludzie z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkoleniu młodzieży na przyszłych kierowców
i mechaników pojazdów samochodowych. Jako nieliczni w Polsce posiadamy bezterminowy certyfikat Toyota Motor EUROPE, świadczący o najwyższych kompetencjach instruktora.

Nasi trenerzy mają wysokie kwalifikacje w zakresie nauki jazdy, a także w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, rekonstrukcji wypadków drogowych oraz techniki samochodowej. Posiadają uprawnienia pedagogiczne i ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szkoleniu młodzieży i dorosłych.

Początek jest w naszych rękach - reszta zależy od Ciebie!

Sprawdź nas: